Galeria

Lamborghini Huracan

Oto Lamborghini Huracana, którego mieliśmy przyjemność zabezpieczyć folią bezbarwną PremiumShield. Maska, przedni zderzak, lampy i wszystkie błotniki. Lambo wygląda imponująco, brzmi obłędnie, a teraz dodatkowo jego lakier jest zabezpieczony

Aston Martin DB11

Jako pierwsi w Polsce zabezpieczyliśmy Astona Martina DB11 folią PremiumShield. Oto krótka fotorelacja z tego niesamowitego dnia naszej pracy. Folia poliuretanowa wylądowała na największej na świecie aluminiowej masce, zderzaku, błotnikach, lampach, słupkach, lusterkach, linii dachu, progu załadunkowym i pod klamkami. Niewiele karoserii zostało bez zabezpieczenia.

Mercedes-Benz AMG GTR

Mercedes-Benz AMG GT R został oklejony bezbarwną folią poliuretanową w całości tak, by chronić jego matowy lakier i elementy carbonowe nadwozia. W tym celu użyliśmy dwóch folii: matowej i w połysku. Szczęśliwy nabywca tego niesamowitego samochodu wyraźnie sprecyzował, że zabezpieczamy wszystko co się da. Włącznie ze spojlerem, dyfuzorem tylnym i frontami klamek.

Porsche 911 Turbo S Cabrio

Porsche 911 Turbo S Cabrio w przepięknej konfiguracji. Nietypowy srebrny lakier, granatowy dach z grenadyny i jasne wnętrze. Niesamowite felgi z centralną śrubą, która pewnie wprawia panów z wulkanizacji o ból głowy. My okleiliśmy w tym samochodzie cały przód. Bezbarwna folia poliuretanowa PremiumShield wylądowała na masce, błotnikach, zderzaku, lampach, lusterkach, wnękach pod klamkami, krawędziach drzwi i ramce wokół

Aston Martin DB9

Zabezpieczyliśmy przepięknego Aston Martina DB9 Black Carbon Edition. W tym rasowym coupé z sześciolitrowym V12 przedni splitter z włókna węglowego jest droższy od naszego samochodu służbowego. Bezbarwna folia poliuretanowa PremiumShield wylądowała na masce, błotnikach, zderzakach, progach, lusterkach, lampach, klamkach, słupkach i linii frontowej dachu, progu załadunkowym i na krawędziach drzwi.

Mercedes-Benz A45 Yellow Night Edition

Przepiękny Mercedes-Benz A45 AMG Yellow Night Edition został w całości oklejony bezbarwną folią poliuretanową PremiumShield. Bardzo lubimy to auto. Jego głęboki czarny lakier jest oszałamiający.

Mazda MX-5

Oklejanie samochodu Mazda MX-5 folią w kolorze czarny połysk. Cały przód auta oraz jego boki zostały oklejone folią zadrukowaną grafiką. Oklejenie pojazdu było o tyle trudne, że wiele elementów musiało zgrywać się ze sobą w różnych płaszczyznach.

Land Rover Defender

Oklejanie samochodu Land Rover Defender folią 3M 1080 w kolorze Matte Dark Grey. Dodatkowo przyciemniliśmy szyby folią o stopniu przepuszczalności światła 12%.

Mercedes G-klasa

Tak wygląda oklejona przez G-klasa z 1980 r. Wytyczne do projektu przesłała nam firma CMT i podobnie jak w przypadku Amaroka wyszło naprawdę super. Grafiki dodają charakteru i zmniejszają optycznie to ogromne w rzeczywistości auto.

Jeep Wrangler Rubicon

Jeep Wrangler Rubicon to jeden z największych kabrioletów na Świecie. Nam udało się okleić jednego z nich folią 3M z najnowszej palety barw. Folia w kolorze Red Satin Metallic wygląda niesamowicie. Najciekawsze jest to, że folia delikatnie zmienia barwę w zależności od światła, więc nigdy się nie znudzi.

BMW M235i

Oklejanie samochodu BMW M235i bezbarwną folią ochronną. Zabezpieczenie lakieru zderzaków, maski, nadkoli, progów, dachu, klamek, lusterek.

Porsche Cayenne

Zabezpieczenie lakieru folią ochronną w samochodzie Porsche Cayenne. Okleiliśmy zderzaki, nadkola, progi, maskę, lusterka i wnęki pod klamkami.

Ford Mondeo

Oklejanie samochodu Ford Mondeo folią Arlon Gunpowder, czyli grafitowy mat metalik. Zmiana koloru sprawiła, że to naprawdę agresywne kombi.

Volkswagen Transporter T4

Oklejanie samochodu Volkswagen Transporter T4 folią Arlon Heat Wave. Dach okleiliśmy na czarny mat. Dodatkowo zostały przyciemnione szyby folią 3M 5% i oklejone słupki w kolorze czarny połysk tak, że tworzą czarną linię z szybami.

Toyota Yaris

Oklejanie samochodu Toyota Yaris. W tym pojeździe zostały oklejone dach, lotka, słupek c oraz ramka drzwi tylnych.